Category Page: Комплектуючі до стропів

Металеві бірки для стропів

Металеві бірки для стропів

Згідно вимогам профільних стандартів, усі види канатних та ланцюгових стропів, незалежно від їх конструкції, вантажопідйомності та ін повинні мати бірки зі вказаними технічними даними про виріб. В деяких випадках, в період активної експлуатації вантажопідйомних виробів, бірка може бути деформована, утрачена або пошкоджена корозією. Неможливість визначення технічних характеристик стропа завдяки відсутності/пошкодження маркувальної бірки примушує підприємство негайно вилучити даного стропу з експлуатації.

Коуші

Коуші

Коуші – це спеціальні металеві прокладки або вставки каплевидної форми, які встановлюються в петлі сталевих або синтетичних стропів, вантів, розтяжок. Коуші можуть виконувати функції додаткового захисту від зламів і передчасного перетирання петель канатних строп через діючі навантаження на встановлені в них такелажні елементи у вигляді гаків, скоб, ланок. Також, спеціальні ковані або литі коуши використовуються в якості кріплення вантових конструкцій, що є складовою частиною кранових розтяжок, мостових прольотів, суднового такелажу і т.д.

Втулки алюмінієві для обтиску сталевих канатів

Втулки алюмінієві для обтиску сталевих канатів

Спеціальні алюмінієві втулки призначені для формування петель з подальшим закладенням кінців каната методом опресування в спеціальних тихохідних пресах під великим зусиллям. Даний метод є сучасним способом формування петель канатних строп, вантів, розтяжок і успішно застосовується більше п’яти десятиліть в країнах Європи і Америки, повсюдно витісняє застарілий спосіб ручного заплетення.
Втулки представлені в широкому діапазоні розмірів, що дозволяє обжимати сталеві канати від 4,0 до 46,5 мм. Відповідають стандарту DIN 3093 ДСТУ EN 13411-3:2014.
Обтискні нержавіючі фітинги

Обтискні нержавіючі фітинги

Наша компанія пропонує до реалізації обтискні фітинги, виготовлені з поліпшеної нержавіючої сталі AISI 316 (аналог 08Х17Н13М2), що містить 2,5% молібдену. За рахунок додавання молібдену, такелажні обтискні фітинги особливо стійкі до корозії, значного температурного перепаду і довготривалого впливу агресивних середовищ. Представлені в нашому каталозі накінечники для канатів повністю відповідають американському військовому стандарту MIL-DTL-781.

Такелажні компоненти Ланки

Ланки

Такелажні ланки (ланки вантажні, ланки вантажопідйомні) – це металеві вироби, що застосовуються в стропах і вантажопідіймальних механізмах в якості основних або допоміжних елементів конструкції вантажопідйомного стропа. У цьому розділі представлений широкий асортимент такелажних ланок з легованої сталі по класу G80. Для запобігання корозії вантажопідйомні ланки пофарбовані стійкою фарбою. В обов’язковому порядку ланки такелажні проходять випробування навантаженням і супроводжуються сертифікатом якості. У деяких випадках, саме правильний вибір ланки по його вантажопідйомності і габаритним розмірам, як складової частини стропа, дозволить максимально комфортно і більш безпечно проводити вантажопідйомні операції.

Комплектуючі до стропів

Гаки

Такелажні гаки (гаки вантажні, гаки вантажопідйомні) – це металеві вироби, що застосовуються в стропах і вантажопідіймальних механізмах як захоплення для зачеплення і підйому вантажу. Матеріалом для виготовлення таких гаків служить легована сталь. Для запобігання корозії вантажопідйомні гаки фарбуються стійкою до впливу зовнішнього середовища фарбою. Всі типи гаків проходять випробування навантаженням і супроводжуються сертифікатом якості. У цьому розділі представлений широкий асортимент такелажні гаків по класу G80. У ряді випадків, саме правильний вибір конструкції гака і його вантажопідйомності, як складової частини Вашого вантажопідйомного стропа, дозволить максимально комфортно і безпечно проводити зачеплення, підйом і переміщення Вашого вантажу в Ваших індивідуальних умовах.