Category Page: Евакуація та буксирування

Евакуація та буксирування – це процеси, які часто використовуються для переміщення транспортних засобів, які не можуть рухатися самостійно через різні причини. Ось короткий огляд кожного з цих процесів:

  1. Евакуація: Евакуація – це процес переміщення транспортного засобу, який не може рухатися своїми силами, на іншу локацію за допомогою спеціального обладнання. Це може статися з автомобілем, який зламався на дорозі, автомобілем, що був у аварії, або з іншими транспортними засобами, які не здатні до руху. Для евакуації зазвичай використовують автомобіль-буксир або платформу для підйому та перевезення автомобілів.
  2. Буксирування: Буксирування – це процес тягнення або транспортування одного транспортного засобу іншим. Зазвичай це використовується для пересування транспортного засобу, який не може рухатися самостійно, але може рухатися за допомогою іншого транспортного засобу. Для цього може використовуватися спеціальний трос або ланцюг, що з’єднує обидва транспортні засоби. Важливо дотримуватися правил безпеки при буксируванні, так як неправильне виконання цієї операції може призвести до аварії.

Якщо ви опинилися в ситуації, коли ваш автомобіль потребує евакуації або буксирування, важливо звернутися до професіоналів, які мають досвід у цих процесах, щоб  ушкоджень вашого транспортного засобу та забезпечити безпеку для всіх учасників.

Буксирувальні ремені

Буксирувальні ремені

Представляємо 54 типи власного виробництва ременів для буксирування, обладнаних різноманітними крюками та скобами, вбудованими у петлі ременя. Наш асортимент призначений для різних видів транспорту: від буксирувальних тросів для вантажівок і автобусів до стрічкових тросів для позашляховиків,  кросоверів та легкових автомобілів. Ми також пропонуємо надміцні автомобільні ремені для тягачів, самоскидів та військової техніки. Можливість замовлення доступна від 1 одиниці.

З усіма товарами для буксирування та евакуаціїї транспорту можна ознайомитись тут.

XMR Brenta C (легкові авто)

Ланцюги протиковзання Pewag

Фірмові австрійські ланцюги протиковзання Pewag – надійне і перевірене в роботі рішення для підвищення прохідності легкових і вантажних автомобілів, навантажувачів та інших видів колісної техніки на засніжених і зледенілих ділянках дороги. З метою запобігання пошкодження дорожнього полотна рекомендуємо уникати їзди по чистому асфальту. Авто зі встановленими на приводні колеса ланцюгами протиковзання має рухатися плавно зі швидкістю не більше 50 км/год, уникаючи екстреного гальмування, прискорення і різких поворотів.

Браслети протиковзання для вантажних автомобілів

Браслети протиковзання для вантажних автомобілів

Конструктивно браслет протиковзання складається з текстильної стрічки шириною 38 мм, храповика, двох відрізків ланцюга і сполучних елементів (болти, втулки, гайки, шайби). Ланцюгові дворядні браслети встановлюються на колеса вантажівок і автобусів розміром від 295/80 до 315/80 і діаметром диска R22.5.
Браслети одягаються на провідну вісь для подолання складних ділянок дороги (сніг, лід, бруд, глина, обмерзлі підйоми). Проста конструкція дозволяє швидко встановити або зняти браслет без необхідності піддомкрачування і застосування спеціального інструменту.
Пропонуємо купити браслети протиковзання на вантажні автомобілі в комплекті (3 шт) або поштучно.
Браслети протиковзання для легкових автомобілів

Браслети протиковзання для легкових автомобілів

Конструктивно браслет протиковзання складається з відрізку ланцюга калібром 3х16 мм квадратного перерізу, надміцної текстильної стрічки шириною 25 мм, спеціальної з’єднувальної планки та замка-затискача 1”/25.0 мм.
Переваги ланцюгів протиковзання нашого виробництва:

Домкрат рейковий Hi Jack

Домкрат рейковий Hi Jack

Проста і надійна конструкція домкрату дозволяє забезпечити підхоплення автомобіля у всіх площинах. Основним елементом домкрату є чавунна або сталева рейка з отворами, опорний башмак, підйомний механізм і так званий «дзьоб». Домкрат приводиться в дію за допомогою важеля, при цьому спосіб підйому залежить від конструктивних особливостей позашляховика і того, яким чином застряг автомобіль.