Category Page: Евакуація та буксирування

Буксирувальні ремені

Буксирувальні ремені

Представляємо 54 типи власного виробництва ременів для буксирування, обладнаних різноманітними крюками та скобами, вбудованими у петлі ременя. Наш асортимент призначений для різних видів транспорту: від буксирувальних тросів для вантажівок і автобусів до стрічкових тросів для позашляховиків,  кросоверів та легкових автомобілів. Ми також пропонуємо надміцні автомобільні ремені для тягачів, самоскидів та військової техніки. Можливість замовлення доступна від 1 одиниці.

З усіма товарами для буксирування та евакуаціїї транспорту можна ознайомитись тут.

XMR Brenta C (легкові авто)

Ланцюги протиковзання Pewag

Фірмові австрійські ланцюги протиковзання Pewag – надійне і перевірене в роботі рішення для підвищення прохідності легкових і вантажних автомобілів, навантажувачів та інших видів колісної техніки на засніжених і зледенілих ділянках дороги. З метою запобігання пошкодження дорожнього полотна рекомендуємо уникати їзди по чистому асфальту. Авто зі встановленими на приводні колеса ланцюгами протиковзання має рухатися плавно зі швидкістю не більше 50 км/год, уникаючи екстреного гальмування, прискорення і різких поворотів.

Браслети протиковзання для вантажних автомобілів

Браслети протиковзання для вантажних автомобілів

Конструктивно браслет протиковзання складається з текстильної стрічки шириною 38 мм, храповика, двох відрізків ланцюга і сполучних елементів (болти, втулки, гайки, шайби). Ланцюгові дворядні браслети встановлюються на колеса вантажівок і автобусів розміром від 295/80 до 315/80 і діаметром диска R22.5.
Браслети одягаються на провідну вісь для подолання складних ділянок дороги (сніг, лід, бруд, глина, обмерзлі підйоми). Проста конструкція дозволяє швидко встановити або зняти браслет без необхідності піддомкрачування і застосування спеціального інструменту.
Пропонуємо купити браслети протиковзання на вантажні автомобілі в комплекті (3 шт) або поштучно.
Браслети протиковзання для легкових автомобілів

Браслети протиковзання для легкових автомобілів

Конструктивно браслет протиковзання складається з відрізку ланцюга калібром 3х16 мм квадратного перерізу, надміцної текстильної стрічки шириною 25 мм, спеціальної з’єднувальної планки та замка-затискача 1”/25.0 мм.
Переваги ланцюгів протиковзання нашого виробництва:

Домкрат рейковий Hi Jack

Домкрат рейковий Hi Jack

Проста і надійна конструкція домкрату дозволяє забезпечити підхоплення автомобіля у всіх площинах. Основним елементом домкрату є чавунна або сталева рейка з отворами, опорний башмак, підйомний механізм і так званий «дзьоб». Домкрат приводиться в дію за допомогою важеля, при цьому спосіб підйому залежить від конструктивних особливостей позашляховика і того, яким чином застряг автомобіль.