Category Page: Стропи текстильні

Текстильні стропи — це міцні стрічки, використовувані для перенесення вантажів, у тому числі і крановим способом. Незамінний елемент для будівництва, при навантаження важких вантажів. Їх використовують для навантаження авто на евакуатор, транспортування плит і труб краном та ін. У розділі ви знайдете стропи різної довжини і ширини, вантажопідйомності і типу кріплення.

Захисні рукава і накладки

Захисні рукава і накладки

З метою запобігання передчасного зносу стропів і ременів рекомендується застосовувати рухливі захисні накладки, які надягають на тіло стропа або ременя. Такі накладки легко переміщуються по тілу виробу до місць зіткнення стропа або ременя з кутами і крайками вантажу, що піднімається, тим самим запобігаючи контакт самої текстильної стрічки з цим вантажем.

СТРОПИ ТЕКСТИЛЬНІ КРУГЛОПРЯДНІ (ROUNDSLINGS)

Стропи текстильні круглопрядні (Roundslings)

Текстильні круглопрядні стропи є сучасним видом вантажозахватних пристроїв і призначені для підйому і переміщення відповідальних і крихких вантажів, а також для вантажів з м’якими краями або фарбованими, полірованими поверхнями. Конструктивно вони представляють собою круглий замкнутий захисний рукав-оболонку, в якому укладено певну кількість витків високоміцних поліестерових пасів, достатніх для забезпечення паспортної вантажопідйомності стропа.

Стропи текстильні багатогілкові

Стропи текстильні багатогілкові

Грунтуючись на загальносвітовому досвіді експлуатації, стропи із синтетичних матеріалів є відміною альтернативою стропам з ланцюга або сталевого канату. Стропи текстильні відрізняються компактністю, еластичністю, незначною масою, зручністю в експлуатації та зберіганні. В даному розділі представлені багатогілкові текстильні стропи (павуки), в конструкціях яких встановлені унікальні такелажні компоненти, які не мають аналогів в Україні та застосовуються тільки передовими компаніями при виробництві сучасних вантажозахватних виробів.

Стропи текстильні одногілкові

Кріпильні сітки виготовляються з тієї ж поліестерової стрічки, як і звичайні стяжні ремені. Ширина таких сіток, як правило, становить 3 метри, що дає можливість накрити і закріпити будь-який вантаж в кузові вантажного автомобіля, а її довжина може бути будь-якою, виходячи від вимог Замовника і кратних розміру однієї ячейки.