Category Page: Страхувальні системи

Жилети сигнальні

Світловідбиваючий жилет – різновид сигнального спецодягу, який зобов’язаний носити персонал, що працює в умовах поганої видимості (темрява, туман, задимленість). Жилетом безпеки екіпіруються залізничники, шахтарі, будівельники, ремонтники, машиністи, працівники АЗС та ін. Під час руху пішоходів і велосипедистів по проїжджій частині в темну пору доби, сигнальний жилет допоможе уникнути небезпечних ситуацій і зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

Каски захисні промислові

Каски захисні промислові

Каска захисна – елемент індивідуального захисту для працівників заводів, фабрик, шахт, кар’єрів, будівельних організацій, необхідний при виконанні робіт підвищеної небезпеки та для повсякденного носіння, у відповідності до галузевих норм техніки безпеки та охорони праці на підприємстві.

Рюкзаки транспортувальні «Assecuro»

Рюкзаки транспортувальні «Assecuro»

Пропонуємо лінійку фірмових транспортувальних рюкзаків ТМ «Assecuro» (Польща) для перенесення страхувального інвентарю та допоміжного обладнання.

Каски альпіністські

Каски альпіністські

Наша компанія пропонує професійні альпіністські каски польського виробництва в декількох моделях з можливістю вибору основного кольору (білий, жовтий, червоний, чорний).

Монтерські лази

Монтерські лази

Монтерські лази (кігті) – спеціальні вигнуті у півколо у вигляді серпа або під кутом 90° металеві шиповані гаки, котрі застосовуються для зачіпки зі стійками (опорами) прямокутного або круглого перетину при монтажі, обслуговуванні і електромонтажних роботах на ЛЕП, повітряних лініях зв’язку, радіофікації та освітлення

Шнури поліамідні для промислового альпінізму

Шнури поліамідні для промислового альпінізму

В даному розділі представлені мотузки для промислового альпінізму та інших сфер життєдіяльності, що мають подібні способи використання, наприклад, спелеологія, туризм, арбористика, рятувальні операції, тощо.

Блок-ролики для промальпу

Блок-ролики для промальпу

Блок-ролики – технічні засоби для робіт на висоті та в промисловому альпінізмі, які є незамінним елементом спорядження альпініста. Блок-ролики використовуються для зменшення втрат на тертя та зміни напрямку альпіністського шнура, сталевих тросів та мотузок, а також організації поліспастових систем і складних мотузкових переправ в процесі спуску/підйому вантажів, рятувальних операцій та повсякденної роботи альпіністів на висоті.

Самоблокуючі пристрої «Assecuro» (Польща)

Самоблокуючі пристрої «Assecuro» (Польща)

Автоблок втягуючого типу (інерційна котушка) забезпечує безпеку працівника при виконанні висотних робіт у тих випадках, при яких інші компоненти страховки, наприклад, строп з амортизатором, неефективні і небезпечні.

AG003

Пристрої спуску і підйому «Assecuro» (Польща)

Спускові пристрої призначені для плавного спуску і позиціонування висотників в певній точці і при цьому не можуть бути використані для підйому по мотузці. Пристрої для спуску по мотузці можуть також використовуватися в якості самоблокуючих спускових елементів і як частина страхувальної системи при піднятті невеликих вантажів або людей. Мають важіль для регулювання швидкості спуску. Всі спускові пристрої ТМ «Assecuro» оснащені системою автоматичного блокування.

Карабіни до страхувальних систем

Карабіни до страхувальних систем

Наша компанія пропонує Вашій увазі монтажні і з’єднувальні карабіни, що застосовуються для фіксації працівника за стаціонарні або переставні точки кріплення при виконанні висотних робіт і з’єднання складових компонентів системи страховки (пояси, стропи і фали).

Зачепи страхувальні

Зачепи страхувальні «Takelag»

Дані засоби індивідуального захисту від падіння з висоти виготовляються з поліестерової стрічки або стального троса певної довжини.
Страхувальні зачепи можуть використовуватися для організації тимчасових анкерних ліній або в якості сполучних елементів між точкою кріплення на металоконструкції і страхувальним стропом, фалом або самоблокуючим пристроєм. Деякі моделі призначені для позиціонування на робочому місці та безпечної роботи фахівців з догляду за деревами (арбористи).
ATOM NFC CA142

Страхувальні пояси і стропи «ASSECURO»

Страхувальні системи ТМ ASSECURO виготовлені на основі високоміцних і полегшених комплектуючих у відповідності до вимог стандартів СЄ, EN 361-2017, EN 358-2017, EN 813-2017.

Страхувальні пояси ТМ «TAKELAG»

Пояси запобіжні та страхувальні використовуються під час виконання монтажних та ремонтно-відновлювальних робіт згідно з «Правилами охорони праці під час виконання робіт на висоті» ДНАОП 0.00-1.15-07, а також у інших сферах життєдіяльності, які мають схожі умови людської активності, наприклад, спортивний альпінізм, рятувальні операції, тощо.

ПЛК-3FS

Страхувальні пояси і стропи «Standart»

Засобами індивідуального захисту під час роботи нехтувати не можна. Особливо при роботі на висоті, коли обов’язково треба використовувати страхові пояси. Це очевидно для всіх людей, які працюють на вазі. На жаль, якщо йдеться про роботи на площині за кілька метрів від краю, робітники іноді ігнорують правила, покладаючись на свою фізичну підготовку та координацію.