Category Page: Кріплення вантажу

Стяжка для ланцюга

Ланцюгові стяжні пристрої

Кріпильні пристрої на основі сталевих ланцюгів G80 та G100 використовуються для фіксації великотонажних та негабаритних вантажів на платформах методом прямої ув’язки для подальшого перевезення будь-якими типами транспорту.

Сітки загороджувальні та роздільні

Сітки загороджувальні та роздільні

Сітки даного типу мають необмежений спектр застосування. Їх використовують для зонального поділу складських і торгових приміщень, сигнального позначення і огородження небезпечних зон. Загороджувальні стрічкові сітки використовують в контейнерах і кузовах автомобілів для захисту вантажів від зсуву, випадання, розсипання при транспортуванні і відкриванні дверей.

Сітки для причепів та сміттєвозів

Сітки для прицепів та сміттєвозів

Якісні сітки зі стабілізованого поліпропілену, призначені для накриття відкритих частин сміттєвих контейнерів, кузовів та платформ  пікапів, причепів та напівпричепів, відкритих кузовів вантажних авто , при перевезенні різних штучних та сипучих вантажів, будівельних та побутових відходів.

Сітки для закріплення вантажу на транспорті

Кріпильні сітки виготовляються з тієї ж поліестерової стрічки, як і звичайні стяжні ремені. Ширина таких сіток, як правило, становить 3 метри, що дає можливість накрити і закріпити будь-який вантаж в кузові вантажного автомобіля, а її довжина може бути будь-якою, виходячи від вимог Замовника і кратних розміру однієї ячейки.

СТЯЖНІ ПРИСТРОЇ ЛАНЦЮГОМ

Стяжні пристрої ланцюгом

Наша компанія пропонує сучасні багатооборотні засоби кріплення вантажів на основі високоміцних ланцюгів та комплектуючих класу G80 та G100, призначених для надійної і швидкої фіксації великотоннажних вантажів під час перевезення автомобільним, залізничним, авіаційним транспортом. Часто такі механізми називають стяжними пристроями, ланцюговими стяжками, натяжителями ланцюга і т.д.

Комплектуючі до стяжних ременів

Комплектуючі до стяжних ременів

На цій сторінці ви знайдете вироби, що використовують на заміну зношених або пошкоджених елементів стяжних ременів, а саме: довгі чи короткі частини у зборі та окремі металеві компоненти із детальними специфікаціями.

Ремені автовозні

Автовозні та мото-ремені

Автовозний ремінь (ремінь для перевезення авто) – спеціальний кріпильний пристрій для перевезення колісної техніки (легкових автомобілів) на автовозах, залізничних платформах та евакуаторах, який виготовлений відповідно до стандарту ДСТУ EN 12195-2.

Ремені стяжні «Rollo» Haklift (Фінляндія)

Стяжні ремені

Ремені для стягування вантажів – це універсальні кріпильні пристрої із поліестерової стрічки, що використовуються для фрикційного та ресорного ув’язування об’єктів будь-якої форми у вантажівках, вагонах, на платформах, тощо. Виготовляються відповідно до стандарту ДСТУ EN 12195-2.