Category Page: Стропи канатні

Канатні стропи

Вибір між канатними і ланцюговими стропами залежить від очікуваного рівня навантажень на обладнання. Також це залежить і від характеру вантажу. У ланцюгових і канатних строп є свої переваги. Приміром, канатний варіант відрізняється дешевизною, хорошою зносостійкістю. Така стропа ніколи не порветься раптово, її стан і загальна зношеність завжди очевидна, що дозволяє буквально на око визначити придатність до використання.

Вантові розтяжки на основі заливних муфт

Вантові розтяжки на основі заливних муфт

Ванти із оцинкованими заливними муфтами застосовуються в морській справі в якості канатних такелажних розтяжок, для кріплення підвісних конструкцій (наприклад, підвісних мостів), а також для надання вертикальної стійкості антенам, світловим, радіо- і телекомунікаційним щоглам, тощо.

Стропи канатні ремінні СКР

Стропи канатні ремінні СКР

Стропи канатні ремінні – це спеціалізований вид вантажозахоплюючого приладдя зі сталевих канатів (тросів) для навішування на гак крана вантажу з великою масою, що не має точок кріплення та потребує делікатного ставлення до його поверхонь. Об’єктами для переміщення за допомогою СКР можуть бути кабельні та канатні барабани, металеві деталі великих механізмів та заготовки зі шліфованою або точною поверхнею.

Стропи канатні

Стропи канатні

Стропи зі сталевих канатів (тросів) – це найпоширеніший вид вантажозахоплюючого обладнання. Вони призначені для підвішування різноманітних вантажів на гак будівельного крана, талі, тельфера чи автокрана. Виробництво відповідає галузевим стандартам ДСТУ EN 13414-1,  ДСТУ EN 13414-2, ДСТУ EN 13414-3, що гармонізовані з європейськими директивами та задовольняють сучасні вимоги безпечного використання.  Стропи доступні для замовлення у вантажопідйомностях в діапазоні від 0,32 до 60,0 т.