Category Page: Талі та засоби малої механізації

Монтажно-тягові механізми (МТМ)

Монтажно-тягові механізми (МТМ)

Монтажно-тяговий механізм (МТМ) являє собою багатоцільовий портативний пристрій, що використовується для підйомних і тягових робіт. Монтажно-тягові механізми знаходять широке застосування в будівництві, монтажі конструкцій, аварійно-рятувальних роботах в якості зручного підручного засобу малої механізації. Пристрої працюють за принципом системи важелів, впливаючи на які зворотно-поступальними рухами, відбувається почергове затискання та просування тягового каната через механізм затискних губок, які перебувають в його корпусі. Використовуючи рухливі або статичні блоки і шківи, можливості монтажно – тягових механізмів можуть бути істотно розширені.

Ручні черв'ячні лебідки

Ручні черв’ячні лебідки

Ручні черв’ячні лебідки використовуються для будівельних, монтажних і такелажних робіт із можливістю підняття або кантування вантажів в горизонтальній або вертикальній площині. Момент обертання на барабан передається через черв’ячну передачу, яка представляє собою кінематичну пару: гвинт з трапецеїдальною різьбою (черв’як) і зубчасте колесо. Черв’ячні канатні лебідки компактні, мають плавний хід і практично безшумні в роботі. Можливість самогальмування (блокування веденого валу при зупинці ведучого) забезпечує найвищий рівень безпеки для оператора і оточуючих. Бувають одно- і двох швидкісні.

Кранові ваги (підвісні) ВК ЗЕВС

Кранові ваги (підвісні) ВК ЗЕВС

Підвісні кранові ваги ТМ «Зевс» – технологічне обладнання, що використовується для зважування сировини та готової продукції масою від 1,0 до 10,0 тонн. Працюють в парі з вантажопідйомними кранами (електричні канатні талі, кран-балки, тельфери, автокрани). Кранові ваги потрібні не тільки для технологічних, а й для комерційних завдань. З їх допомогою значно прискорюється процес відвантаження/приймання вантажів на складах, металобазах, будівельних майданчиках, перевантажувальних пунктах, в портах. Гарантується точність вимірювань протягом 36 місяців з дня покупки кранових ваг.

Динамометри і ресивери LMS

Динамометри і ресивери LMS

У даному розділі представлені динамометри і ресивери від компанії «Load Monitoring Systems» (LMS) з Абердіна (Шотландія), що спеціалізується на виробництві продуктів для моніторингу навантаження в будівництві, морській справі, промисловості, сфері вантажопідйому і т.д.
Динамометри і ресивери LMS – комплект електронного обладнання, що поставляється в зручному кейсі. Застосовуються для калібрування/випробування електричних ланцюгових іканатних тельферів, вантажопідйомних траверс, гідравлічних пресів, а також контролю/вимірювання сили натягу сталевих канатів, кабельних трас, поліспастів буксирувальних ременів, моніторингу навантаження на кран та інше виробниче обладнання.
Лебідка електрична тягова KDJ (220V)

Лебідка електрична тягова KDJ (220V)

Тягова електрична лебідка – підйомно-тяговий агрегат для переміщення вантажів у процесі виконання будівельних, ремонтних, монтажних та інших робіт. Лебідка може використовуватися як стаціонарне обладнання або в комплекті з більш складними вантажопідйомними установками.
Лебідка электрична тягова KDJ (380V)

Лебідка електрична тягова KDJ (380V)

Тягова електрична лебідка – підйомно-тяговий агрегат для переміщення вантажів у процесі виконання будівельних, ремонтних, монтажних та інших робіт. Лебідка може використовуватися як стаціонарне обладнання або в комплекті з більш складними вантажопідйомними установками.
Міні-крани електричні канатні EUROPEA HE525 MF

Талі електричні канатні на тринозі EUROPEA, Італія

Електричні міні-крани (лебідки будівельні) ТМ EUROPEA застосовуються для підйому вантажів масою 0,3 – 0,7 т в критих приміщеннях і на відкритих будівельних майданчиках за допомогою механізму, що складається з барабана і намотуваного на нього сталевого канату. За допомогою міні-кранів проводять монтаж і демонтаж будівельних конструкцій, риштування, виконують ремонтні роботи і т. д. Електрична лебідка управляється оператором за допомогою пульта управління.