Category Page: Канати та ланцюги сталеві

Ланцюг приводний оцинкований

У цьому розділі представлені круглоланкові ланцюги різних калібрів, застосовувані для комплектації приводних механізмів 95% всіх ручних ланцюгових талів, а також кареток і візків їх пересування.

Ланцюги загального призначення з короткими і довгими ланками по DIN 5685-1 і DIN 5685-2.

Ланцюги загального призначення виготовляють із констуруційної сталі марки Q235. Вони складаються із зварних ланок, оцинкованих методом гарячого оцинкування. Таке покриття захищає від корозії та суттєво подовжує строк служби виробу.

Ланцюги вантажопідіймальні

Вантажопідйомний ланцюг класу G80 застосовується для виготовлення різних модифікацій ланцюгових стропів, а так само широко використовується для кріплення великотоннажних вантажів в парі зі стяжними пристроями (ланцюговими стяжками). Крім того, даними ланцюгами комплектуються ручні шестерінчасті і важільні талі.

Оцинкований сталевий канат в ПВХ оболонці DIN 3055

Стальні оцинковані канати в ПВХ оболонці DIN 3055 конструкції 6х7 виготовляються з високовуглецевої сталі, мають шість пасм, звитих навколо органічної серцевини, та покриті шаром ПВХ (полівінілхлориду). Полімерне покриття збільшує термін експлуатації тросу, при цьому захищаючи від впливу агресивних факторів, ультрафіолетового випромінювання, механічного впливу.

Канати та троси малих діаметрів

У цьому розділі наша компанія представляє складську лінійку оцинкованих і нержавіючих канатів (тросів) тонких діаметрів в діапазоні: 1,0 – 12,0 мм. Маючи додатковий захист від корозії, оцинковані і нержавіючі канати дуже стійкі до впливу атмосферних опадів, морської води, кислот, лугів і т.д. Пропонований асортимент канатів дозволить вирішити найширший спектр виробничих, ремонтних, монтажних завдань підприємствам різних напрямків діяльності, а також приватним особам в домашньому господарстві.
Всі канати супроводжуються сертифікатом якості виробника.

Канати, що не крутяться

Канати що не крутяться – сталеві канати, виготовлені у відповідності до вимог європейського стандарту EN 12385-4. Канати що не крутяться в вітчизняних ГОСТах відсутні, а потреби для промисловості і сфери вантажопідйому задовольняються за рахунок імпорту або, в окремих випадках, виробництва канатів за технічними умовами вітчизняними виробниками.
Канати що не розкручуються бувають малосталковими і багатосталковими (подвійного і потрійного плетіння).

Сталеві канати

Сталеві канати – основні вантажопідйомні елементи більшості вантажопідйомних, транспортних, дорожньо-будівельних, землерийних машин і механізмів. Канати (троси) є одним з найбільш поширених видів складних метизів і широко застосовуються в самих різних галузях.