Category Page: Канати, шнури органічні та синтетичні

Стрічка для стяжних ременів

Стрічка для стяжних ременів

Компанія пропонує до реалізації високоякісну поліестерову стрічку для пошиття стяжних ременів в розмірах

Стрічка поліестерова

Стрічка поліестерова

Стрічка поліестерова є матеріалом для виготовлення сучасного вигляду вантажопідйомних пристосувань – текстильних стрічкових стропів.
ВідповідаєДСТУ EN 1492-1:2016.

Канат трьохпрядний кручений поліамідний

Трьохпрядний кручений канат виготовляється на основі світлостабілізованного поліамідного волокна (капрону) – синтетичного матеріалу з відмінними властивостями і експлуатаційними характеристиками.

Канат кручений трьохпрядний джутовий

Канат кручений джутовий – гнучка органічна мотузка, що представляє собою 3-х прядную кручену конструкцію з джутового шпагату, що складається зі зв’язки джуту великої довжини.

Шнур плетений поліпропіленовий

Поліпропілен – негігроскопічний гнучкий синтетичний матеріал щільністю 0,91г/см³, котрий володіє відмінними електроізоляційними характеристиками і підвищеною плавучістю, що дозволяє використовувати продукцію на його основі в морській справі, яхтингу, вітрильному спорті, туризмі, промисловості, будівництві, побутових потребах, при виконанні висотних і монтажних робіт.

Капроновий (поліамідний) шнур

Капроновий (поліамідний) шнур – синтетичний виріб, сплетений з пасм світлостабілізованного поліамідного волокна (продукт нафтопереробки), який перевершує органічні шнури за такими параметрами, як міцність, стійкість до вологи і гниття, дії лугів, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. Поліамідне волокно поглинає не більше 2-3% вологи, після чого розривні характеристики шнура не погіршуються.