Канат трьохпрядний кручений поліамідний

Трьохпрядний кручений канат виготовляється на основі світлостабілізованного поліамідного волокна (капрону) – синтетичного матеріалу з відмінними властивостями і експлуатаційними характеристиками.
Капроновий канат тросової звивки по розривному зусиллю перевершує органічні конопляні і джутові мотузки, що істотно розширює його сферу застосування, включаючи проведення вантажопідйомних робіт, ув’язку вантажів, буксирування транспортних засобів та ін. Стійкий до динамічних ривків і має пружинні властивості (під навантаженням кручений канат може подовжуватися до 20-25% від первісної довжини).

Трьохпрядний капроновий канат не гниє, не піддається негативному впливу морської води і лугів, що дозволяє використовувати виріб в мореплавстві в якості швартових канатів, такелажу на рибальських тралах і т.д. Канат має привабливий зовнішній вигляд, тому його часто використовують для декору, оформлення інтер’єру, внутрішньої обробки, виготовлення виробів (handmade). До недоліків можна віднести низьку стійкість до кислот і здатність накопичувати статичну електрику, що ускладнює роботу з крученими поліамідними канатами. Поставляється в бухтах по 50 і 100 метрів.

У таблиці вказані пропоновані до продажу діаметри кручених поліамідних канатів і їх відповідні розривні зусилля:

WordPress Responsive Table
Мотузки капронові виготовлені у відповідності до ТУ У 13.9-37502353-002: 2019 і ГОСТ 30055-93. Наявність шнурів малих і більших діаметрів на складі уточнюйте в менеджерів.