Category Page: Переміщення вантажів

Ручні платформні візки

Ручні платформні візки

Візок вантажний чотириколісний (виробництво Україна) – практичне і недороге рішення для переміщення продукції по виробничих і кондитерських цехах, території заводів і фабрик, складів, закладів оптової та роздрібної торгівлі. Легкі і маневрені візки складські чотириколісні відрізняються вантажопідйомністю, розмірами і конструктивним рішенням, що дозволяє вибрати ту модель, яка оптимально підійде під конкретні виробничі завдання.

Візки для бочок

Візки для бочок

Ручні 2-або 3-х колісні візки для бочок («бочковози», «бочкокати») призначені для переміщення на невеликі відстані металевих бочок стандартного об`єму 208 літрів, що відповідає 55 американським або 44 великобританським імперським галонам. Візки для переміщення бочок дуже зручні для функціонування складу або виробничого підприємства, де є постійна необхідність в переміщенні, навантаженні, перекиданні або кантуванні бочок з продукцією.

Лом такелажний RC «ABLE» (США)

Лом такелажний моделі RC торгової марки «ABLE» (США) – це універсальний і надійний засіб для такелажних робіт на виробництві з застосуванням роликових підкатних платформ. За допомогою лома переміщують великогабаритні вантажі (металорізальні верстати, технологічні агрегати) масою до 5 тон в горизонтальному і вертикальному напрямку.

Роликові системи XY «ABLE» (США)

Підкатні роликові системи – універсальне обладнання для вирішення виробничих завдань при монтажі і демонтажі технологічних ліній, верстатів, печей, котлів, холодильників в цехах і складах, де неможливо або ускладнено використання вантажопідйомних кран-балок, тельферів, навантажувачів.

Роликові пересувні платформи «ABLE» (США)

Підкатні платформи (танки, скейти) торгової марки «ABLE» дозволяють переміщати і розвертати на місці важкі металообробні верстати та інше великогабаритне промислове обладнання масою до 18,0 тон. Роликові скейти практично не потребують технічного обслуговування і легко встановлюються під переміщуваний вантаж. Для установки і точного позиціонування вантажу на платформі досить мати під рукою такелажний лом і домкрат промисловий.

Гідравлічні штабелери

Гідравлічні штабелери

Гідравлічний штабелер (ручний гідравлічний навантажувач, вилочний штабелер) – геніальний винахід інженерів для мінімізації ручної праці, полегшення процесу розвантаження/завантаження вантажних автомобілів, швидкого переміщення вантажів на европіддонах, укладання продукції на стелажі в складах або гіпермаркетах.

Гідравлічні візки (рокли)

Гідравлічні візки (рокли)

Візок ручний гідравлічний призначений для транспортування штучних вантажів і вантажів, палетованих або упакованих на піддони. Використання візків передбачає роботу на рівних і твердих поверхнях без вибоїн і перешкод (асфальт, бетон, плитка).