Роликові системи XY «ABLE» (США)

Підкатні роликові системи – універсальне обладнання для вирішення виробничих завдань при монтажі і демонтажі технологічних ліній, верстатів, печей, котлів, холодильників в цехах і складах, де неможливо або ускладнено використання вантажопідйомних кран-балок, тельферів, навантажувачів.
Роликова система складається з керованих і некерованих (допоміжних) підкатних платформ. Класична схема організації системи транспортування включає в себе трьохточкове позиціонування: одна керована платформа з ручкою спереду вантажу і два некеровані візки позаду. Для можливості пересування особливо габаритних і важких вантажів кількість керованих і допоміжних платформ може бути збільшено. Для установки вантажів на роликові платформи використовують такелажний лом або домкрат з низьким підхопленням.

Роликові системи XY «ABLE» (США)

Роликові системи американського бренду «ABLE» оснащуються високоміцними поліуретановими або нейлоновими роликами, котрі виключають пошкодження підлогового покриття цехів і складів, завдяки низькому коефіцієнту кочення і рівномірному розподілу вантажу.

WordPress Responsive Table