Ланцюги вантажопідіймальні

Вантажопідйомний ланцюг класу G80 застосовується для виготовлення різних модифікацій ланцюгових стропів, а так само широко використовується для кріплення великотоннажних вантажів в парі зі стяжними пристроями (ланцюговими стяжками). Крім того, даними ланцюгами комплектуються ручні шестерінчасті і важільні талі.

Вантажні ланцюги класу G80 мають високу міцність і велике навантаження на розрив. Завдяки застосуванню легованих сталей, ланцюги цього класу мають меншу вагу, і як показала практика, великим терміном експлуатації, по відношенню до інших видів ланцюгів. Крім того, такі ланцюги проходять поверхневу термообробку (вороніння), що істотно впливає на їх антикорозійні властивості.
Основні технічні характеристики ланцюгів:

  • Калібр ланцюга (діаметр сталевого прута, з якого виготовлений ланцюг);
  • Крок ланцюга (внутрішній розмір отвору ланки);
  • Розривне навантаження.

Наша компанія пропонує до реалізації вантажопідйомні круглозвенні ланцюги класу G80 в діапазоні калібрів: 6,0 – 32,0 мм з робочими навантаженнями: 10 kN – 320 kN відповідно. Доступні до замовлення – від 1 метра.
Матеріал: високолегована сталь. Чорні, воронені, в маслі;
Коефіцієнт запасу міцності: 4:1;
Стандарт: DIN 5687, EN 818-2.

WordPress Responsive Table
Ланцюги вантажопідіймальні 10-го класу (G100)

Ланцюги вантажопідйомні 10-го класу (G100)

Вантажопідйомні ланцюги G100 виготовлені на основі легованої сталі 10-го класу міцності, що дає можливість досягати на 25% більших значень робочого і руйнівного навантаження в порівнянні з вантажними ланцюгами G80 при однакових калібрах виробів. Таким чином, використання ланцюгів 10-го класу міцності дає можливість полегшити вагу конструкції (стропа, стяжного пристрою і т.д.), що робить їх експлуатацію більш зручною і комфортною.
Ланцюги G100 мають більш високу межу текучості, завдяки чому досягаються підвищені показники міцності та зносостійкості, що, в свою чергу, збільшує термін експлуатації даних виробів. Ланцюги G100 фарбуються лаком або порошковою фарбою сигнального кольору (фіолетовий, синій, блакитний і т.д.), що дозволяє візуально відрізняти преміальну продукцію 10-го класу і істотно поліпшити її стійкість до корозії.
Наша компанія пропонує купити вантажопідйомні круглоланкові ланцюги класу G100 в діапазоні калібрів 6,0 – 16,0 мм мм і робочих навантажень 14 kN – 100 kN відповідно. Доступні до замовлення – від 1 метра.
Матеріал: високолегована сталь.
Коефіцієнт запасу міцності: 4:1;
Стандарт: DIN 5687, EN 818-2.

WordPress Responsive Table
Ланцюги вантажопідіймальні 10-го класу (G100)