Стяжний пристрій храпового типу
Стяжний пристрій храпового типу G100 KWB (Австрія)
Стяжні пристрої важільного типу
Гілки ланцюгові стяжні

Ланцюгові стяжні пристрої

Кріпильні пристрої на основі сталевих ланцюгів G80 та G100 використовуються для фіксації великотонажних та негабаритних вантажів на платформах методом прямої ув’язки для подальшого перевезення будь-якими типами транспорту. Ланцюгові стяжки 8-го та 10-го класів міцності не мають пружних деформацій, не потребують підтягування під час транспортування та ефективно протидіють силам інерції, запобігаючи зміщенню та перекиданню вантажів. Стійкість до агресивних середовищ, гострих кромок та перепадів температур забезпечують високу довговічність та універсальність цим засобам кріплення вантажів.

Стяжні системи бувають однокомпонентними та двокомпонентними. Перші мають інтегрований в ланцюгову гілку натягувач і представляють собою єдиний елемент кріплення, тоді як інші складаються із стяжної гілки та ланцюгового талрепу окремо.

Однокомпонентні системи є більш зручними та надійними, бо мають меншу кількість складових частин та виготовляються із сталі 10-го класу міцності, що має меншу вагу та більше робоче навантаження в порівнянні з виробами класу G80.

Види ланцюгових талрепів:

1.   Стяжний пристрій храпового типу

Бюджетна модель. Натяг та ослаблення ланцюга відбувається за допомогою храпового механізму з важелем, який має перемикач напряму та запас ходу 130-150 мм. Підходить для використання з двома калібрами ланцюга, як зазначено у таблиці.
Стяжний пристрій храпового типу

WordPress Responsive Table

2. Стяжний пристрій храпового типу із запобіжними штифтами

Виготовлений відповідно до європейського стандарту EN 12195-3 та може застосовуватись на міжнародних маршрутах. Відрізняється більш масивною та надійнішою конструкцією. Гвинтові елементи захищені від повного викручування. Наявність запобіжних штифтів у тілі гаків-обмежувачів забезпечують надійну фіксацію кріпильного ланцюга і виключають випадання такелажного гака в процесі транспортування. Використовується з одним калібром ланцюга.
Стяжний пристрій храпового типу EN 12195-3 із запобіжним штифтом

WordPress Responsive Table

3. Стяжний пристрій храпового типу G100 KWB (Австрія)

Однокомпонентні стяжні пристрої від австрійського виробника KWB виготовлені відповідно до європейського стандарту EN 12195-3 та застосовуються для кріплення вантажів за допомогою ланцюгів та такелажних елементів класу G100. Є продукцією преміальної якості та можуть застосовуватись у міжнародних перевезеннях. Дані пристрої відрізняються високою міцністю, надійністю та меншою вагою конструкції, що суттєво полегшує щоденну роботу з ними.
Наша компанія збирає на своїй такелажній фабриці даний вид стяжних пристроїв в однокомпонентну конструкцію та може їх комплектувати ланцюговими гілками будь-якої довжини на замовлення споживача.
Стяжний пристрій храпового типу G100 KWB (Австрія)

WordPress Responsive Table

4. Стяжні пристрої важільного типу

Принцип дії даного типу натягувача ґрунтується на застосуванні ручного зусилля на ексцентриковий важіль пристрою. Робота з даним видом механізму відрізняється швидкістю та оперативністю, проте потребує певної вправності та декількох великих фізичних зусиль робочого персоналу. До плюсів моделі можна віднести їхню компактність та відсутність вертикально розташованого важеля в робочому положенні, а також можливість використання з двома калібрами крипільного ланцюга.
Стяжні пристрої важільного типу

WordPress Responsive Table

Гілки ланцюгові стяжні:

Кріпильні ланцюги являються складовою частиною двокомпонентних стяжних систем. Вони сладаютсья з відрізка ланцюга та двох захоплюючих елементів: гаків або ланок. Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» виготовляє гілки у відповідності до профільного стандарту ДСТУ EN12195-3. Комплектація та довжина заздалегідь погоджується із замовником.
Важливо!
Гілки ланцюгові калібру 6х18, згідно вимогам стандарту застосовуються виключно для кріплення та перевезення деревини.
Гілки ланцюгові стяжні

WordPress Responsive Table