Стропи ланцюгові G80

Стропи зі сталевих ланцюгів є класичним видом з’ємного вантажозахоплюючого обладнання, яким комплектують будівельні та автомобільні крани, талі, тельфери та інше. Наша компанія пропонує купити ланцюгові стропи вироблені на власній такелажній фабриці. Виробництво відповідає галузевим стандартам: ДСТУ EN 818-1, ДСТУ EN 818-1-2, ДСТУ EN 818-4, що гармонізовані з європейськими директивами та задовольняють сучасні вимоги безпечного використання. Діапазон доступних вантажопідйомностей від 1,12 до 63,0 т.
Технологія виготовлення ланцюгових стропів полягає у складанні їх компонентів за принципом конструктора, де основним критерієм відповідності є калібр вантажопідіймального ланцюга. Такий підхід в повній мірі виключає вирогідність помилкового встановлення того чи іншого елемента та забезпечує швидке виготовлення готового продукту у широкому спектрі різних видів та модифікацій.

Види:

СЛП (строп ланцюговий петльовий) виготовляється із відрізка ланцюга та грушоподібних ланок на обох кінцях. Використовується, як проміжний засіб захоплення вантажу, що не має власних точок кріплення, наприклад, пачки мірного прокату, палети, труби, негабаритні об’єкти, тощо. Конструкція ланки допускає можливість стропування «на зашморг».

УСЛ (універсальний строп ланцюговий) виготовляється у вигляді відрізка ланцюга, з’єднаного в кільце за допомогою головної ланки. Строп є основним засобом захоплення вантажів, так як має ланку для навішування стропа на крюкову підвіску. Використовується для захоплення вантажів без власних точок кріплення методом стропування «на зашморг».

ГЛ (гілка ланцюгова) – це відрізок ланцюга, обладнаний різноманітними кінцевими елементами по обох кінцях, а саме: гаками, ланками або скобами. Зазвичай, гілки використовують для складання багатогілкових стропів або як самостійні елементи кріпильних систем, тягових механізмів, тощо.

1СЛ (строп ланцюговий одногілковий) – це ланцюгова гілка з гаком та головною ланкою для навішування на гакову підвіску крана. Використовується як основний засіб захоплення вантажу з підвіскою за одну точку кріплення.

1СЛгп (строп ланцюговий з гілкою петльовою) – це строп 1СЛ, що має спеціальні захоплюючі елементи у вигляді гака-чокера та омегавидної ланки, що дозволяє стропити вантаж без точок кріплення «на зашморг».

2СЛ (строп ланцюговий двогілковий) має дві ланцюгові гілки об’єднані овальною головною ланкою для навішування на крановий гак та кінцеві захоплюючі елементи з іншої сторони для стропування вантажу, що має дві точки кріплення.

2СЛгп (строп ланцюговий з двома гілками петльовими) – це строп 2СЛ з гаками-чокерами, що ковзають по тілу стропа та омегавидними ланками, що дозволяють стропити вантаж «на зашморг» за дві точки підвішування.

2СЛгз (строп ланцюговий з двома гілками замкнутими) являє собою два замкнутих відрізка ланцюга об’єднаних головною ланкою для навішування на гак крана. Вантаж захоплюється методом «у люльку» за дві точки підвішування.

3СЛ/4СЛ (строп ланцюговий трьохгілковий та чотиригілковий) складається з трьох або чотирьох гілок ланцюгових, об’єднаних головною ланкою з додатковими овалами для коректного розподілу навантаження. Використовується як основний засіб захоплення вантажу, що має  три або чотири точки кріплення. Ці стропи мають однакову вантажопідйомність, що відповідає вимогам галузевого стандарту та європейським директивам. Так, четверта гілка має бути запасною на випадок зміщення центру ваги або виготовлення стропу з гілками різної довжини.

Модифікації

Всі види стропів ланцюгових, окрім тих, що працюють «на зашморг» або «у люльку», можуть бути укомплектовані гаками-обмежувачами, котрі дозволять регулювати довжину гілок при зміні висоти стропування або для роботи з вантажем зі зміщеним центром ваги.

Також, до вибору замовника представлено декілька видів основних гаків, що дозволять спростити роботу з тими чи іншими вантажами або зробити процес більш безпечним, а саме: гаки самоблокуючі, гаки-вертлюги, ливарні гаки зі збільшеним зевом, гаки-чокери та гаки контейнерні.

Переваги:

 • довговічність;
 • компактність;
 • універсальність;
 • ремонтопригодність;
 • стійкість до агресивного середовища.

Технічні характеристики:

 • ланцюги Ø 6-32 мм;
 • В/П від 1,12 до 63 т;
 • температурний діапазон:  від -40 до +400°C*;
 • запас міцності – 4:1

Якість:

 • стандарт управління якістю ISO 9001;
 • продукція відповідає стандарту ДСТУ EN  818-4;
 • випробування на власному стенді;

Важливо!

Метод стропування і кут між умовною вертикаллю та тілом стропа мають вплив на несучу спроможність виробу. Зверніться до даних у таблиці для отримання точної інформації.

*Температурний діапазон впливає на вантажопідйомність стропа. Так при температурі від 200 до 300°C потрібно знизити номінальну В/П на 10%, а при температурі від 300 до 400°C – на 25%.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

СЛП (строп ланцюговий петльовий)

WordPress Responsive Table

1СЛ/1СЛгп (строп ланцюговий одногілковий)


WordPress Responsive Table

ГЛ (гілка ланцюгова)


WordPress Responsive Table

1СЛ/1СЛгп (строп ланцюговий одногілковий)


WordPress Responsive Table

 

2СЛ/2СЛгп (строп ланцюговий двогілковий)


WordPress Responsive Table

2СЛгз (строп ланцюговий з двома гілками замкнутими)


WordPress Responsive Table

 

3СЛ/4СЛ (строп ланцюговий трьохгілковий/чотиригілковий)


WordPress Responsive Table