Рукав високого тиску 2SC SMOOTH
Рукав високого тиску 2SC SMOOTH
Рукав високого тиску 2SC SMOOTH

Рукав високого тиску 2SC SMOOTH

Гнучкі і жорсткі шланги можна зустріти в промисловості, особливо актуальні вони в сфері харчової і хімічної. Подібні рукава затребувані і в машинобудівній діяльності для палива і мастильних речовин. Ми реалізуємо якісні гнучкі класичні та армовані шланги з ПВХ матеріалу і гуми фізичним особам і підприємствам промислового сектора. Вся продукція сертифікована.

Рукав високого тиску 2SC Smooth
Характеристика: Гладка поверхня. Внутрішній шар з синтетичної гуми стійкої до масла. Зовнішній шар з синтетичної гуми стійкої до стирання, озону, погодних умов. Посилений двома сталевими обплітками.
Робоча температура: від -40°С до + 100°С (короткочасно +125°С)
Стандарт: ЕN 857, але радіус вигину та вага менші у порівнянні з 2SN за рахунок тоншого зовнішнього шару. Не потребує зачистки при обжимі.
Бренд та маркування: TECHNOFLEX FORCE EXCEL
Застосування: для мастила на мінеральній, гликольній та полігликольній основі, для синтетичного ефірного мастила, для біомастила, для мастила з ріпаку, а також на воду та водно-масляні емульсії. Широко застосовується у дорожньо-будівельній, гірночовидобувній, нафтогазовій промисловостях і на мийках самообслуговування.

WordPress Responsive Table
Бренд Technoflex
Довжина бухти 50 м
Коефіцієнт безпеки 4:1
Робоча температура від -40°C до +100°C (короткочасно 125°C)
Стандарти/допуски ЕN 857
Внутрішній діаметр 006, 008, 010, 012, 016, 019, 025
Внутрішній шар SBR
Зміцнення дві сталеві дротяні обплітки
Зовнішній шар SBR