Таль електрична канатна TH (базова) з візком переміщення

Таль електрична канатна TH (базова) з візком переміщення

Електрична канатна таль/тельфер – компактний та зручний в роботі пристрій, покликаний спростити та прискорити процеси, пов’язані з підйомом та переміщенням вантажів на складах, металобазах, заводах, будівельних майданчиках і т.д. Тельфер відрізняється від талі наявністю інтегрованого електричного візка для можливості горизонтального пересування в/п механізму по монорейковому шляху.

Електрична канатна таль – це сучасне пристроє, спроектоване для забезпечення безпечного та ефективного підйому вантажів у різних галузях промисловості та будівництва. Наша таль поєднує в собі високу надійність, ефективність та безпеку, що робить її ідеальним рішенням для вашого вантажного обладнання.

Завдяки використанню передових технологій та високоякісних матеріалів, наша електрична канатна таль забезпечує стабільну та безперебійну роботу протягом тривалого часу. Інтегровані системи безпеки гарантують захист для вашого персоналу та майна, забезпечуючи спокійну та безпечну експлуатацію.

Наша таль ідеально підходить для різноманітних завдань підйому вантажів, будь то на виробництві, у складському господарстві чи будівництві. Зручне керування та надійна робота зроблять процес підйому вантажів максимально ефективним та продуктивним.

Електричні канатні талі мають невеликі розміри, що дозволяє використовувати вантажопідйомне обладнання в невеликих приміщеннях і в умовах обмеженого простору. На відміну від електричних ланцюгових талей, тут використовується сталевий канат в якості тягового, що несе основне навантаження, елементу. Відмінною особливістю наших канатних електроталей є двократне збільшення вантажопідйомності при використанні додаткового блоку, що йде в комплекті.
Все канатні електроталі укомплектовані аварійним вимикачем, посиленим кінцевим вимикачем, захистом від перегріву. Керуються з підлоги за допомогою пульта. Працюють від мережі напругою 220В. Клас захисту ІР54.
Відповідають ДСТУ EN 14492-2:2019 Крани вантажопідіймальні. Лебідки та талі з механічним приводом. Частина 2. Талі з механічним приводом (EN 14492-2:2019, IDT).

Таль електрична канатна TH (базова) з візком переміщення

WordPress Responsive Table

Канатний електричний тельфер, що складається з механізму підйому і пересування, дозволяє не тільки піднімати, але і переміщати вантажі по території цеху, складу або будівельного майданчика по монорейковому шляху.

Дивитись інше Вантажопідйомне  обладнання